Skip to content

Brandstichting in AZC Weert

14 juli 2017 | 14:11

Vrijdagmiddag is er door een bewoner van het AZC in Weert brand gesticht op een van de kamers. De man heeft volgens de brandweer een matras in brand gestoken.

Het matras is in vlammen op gegaan. De beveiliging van het terrein wist de brand snel te blussen waardoor erger is voorkomen. De brandweer heeft een nacontrole uitgevoerd. Een persoon is door het ambulancepersoneel onderzocht en meegenomen naar het ziekenhuis voor verder onderzoek. Het is niet bekend of dit de brandstichter was of iemand van de beveiliging die de brand geblust heeft.

Geen aanhouding
De politie was ook massaal aanwezig. Voor zover bekend is er niemand aangehouden en de politiewoordvoerder verwacht ook niet dat er iemand aangehouden zal worden. Het heeft plaatsgevonden op terrein van het COA (Centraal Orgaan opvang Asielzoekers) die de zaak verder afhandelen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_14-Drie_zwaargewonden_bij_ernstig_ongeval_in_Ell-4
Auto met vijf inzittenden raakt van de weg
15 juni 2026 | 0:41
2026_05_12-MB2wielers-Martijn_Binnekamp-8
Nieuwe Tomos EB18 binnengekomen
14 juni 2026 | 21:00
2026_06_14-Auto_volledig_uitgebrand_op_A2_bij_Weert-3
Er raakte niemand gewond
14 juni 2026 | 20:43
2026_06_12-Praktijk-Jij-bent-Oke-Lisette-Poell-
Coaching & Mindfulness
14 juni 2026 | 20:00

Advertentie