Skip to content

Oranjemarkt Budschop (Foto’s)

27 april 2017 | 15:30

Ondanks de slechte weersverwachtingen was de Oranjemarkt in Budschop donderdag,  gezien het grote aantal bezoekers en deelnemers, een groot succes. Het is al weer de 6e keer dat Buurtvereniging Sint Rochus deze markt organiseert. Elk jaar een beetje beter, een beetje meer, een beetje groter.

De temperatuur was wat frisjes en af en toe dreigde er een bui te vallen, maar dat mocht de pret ook dit jaar niet drukken. Nog voordat de markt eigenlijk zou begonnen,  was het al een drukte van jewelste op de markt met het gezellige horecaplein om de inwendige mens te verwennen. Voor de kinderen was er ook dit jaar weer een gratis springkussen.

De markt duurt nog tot 16.00 uur.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_16-Overlijdensbericht_Wil_Broens-4
Dela. Voor elkaar
17 september 2026 | 9:00
2026-09-16Beter-lezen-schrijven-en-digitaal-meedoen-Kom-naar-het-Digi-Taalhuis
Tijdens de open dagen ben je van harte welkom!
17 september 2026 | 8:00
2026_03_26-Samen_de_straat_op_voor_een_zwerfafvalvrij_Nederweert
Klaar met zwerfafval?
16 september 2026 | 19:00
2026-09-16-Auto-botst-tegen-boom-Bloemerstraat-Nederweert-3
Met de schrik vrij
16 september 2026 | 18:24

Advertentie