Skip to content

Vocaal Drieluik in Weert

27 september 2016 | 7:59

dirigent-tim-schulteisOp zaterdag 8 oktober 2016 komen de beste mannenkoren uit Midden Limburg bij elkaar in Weert. Dat wordt smullen voor alle muziekliefhebbers. Het Weerter Mannenkoor, het Venray’s Mannenkoor en het Koninklijk Roermonds Mannenkoor hebben elkaar uitgedaagd om een verrassend en gevarieerd muziekprogramma te brengen in een gemeenschappelijk concert Vocaal Drieluik.

In 2014 en in 2015 is de muzikale challenge eerder gehouden in Venray en in Roermond. Het 50 jarige Weerter Mannenkoor onder leiding van Tim Schulteis is dit jaar de gastheer. De jonge band Pointless verzorgt de muzikale intermezzo’s. Na afloop is er een Meet & Greet.

Het concert wordt gehouden in het Franciscus Huis, Biest 43a, Weert. Aanvang 20.15 uur. Prijs: € 12,50 pp. Kaarten zijn vooraf te bestellen bij: secretaris@weertermannenkoor.nl of bij de leden van het koor.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16
Foto | ampack - depositphotos.com
Een goed gevulde zomer
18 juni 2026 | 14:00

Advertentie