Skip to content

Gezelligheid tijdens Midnight Shopping

7 mei 2016 | 7:30

Midnight Shopping WeertVrijdagavond vond er een Midnight Shopping plaats in de binnenstad van Weert. Het Midnight Shopping is een onderdeel van het waanzinnig winkel weekend. Het weer was fantastisch, en dat vonden de bezoekers ook. De terrassen zaten goed vol, maar ook in en rondom de winkels was het gezellig druk.

Midnight Shopping

De winkels waren deze avond open tot 23:00 uur. De bezoekers werden vermaakt door het straattheater dat rond zwierf door de straten van Weert. Verder waren er springkussens aanwezig voor de jeugd. Ook de ondernemers haalden alles uit de kast om de avond compleet te maken. Kortom, een zeer geslaagde dag!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Johan Horst
Weekend vol blues en rootsmuziek
2 mei 2026 | 11:02
2026_05_02-Vijf_dode_schapen_aangetroffen_in_wei_in_Ospeldijk1
Bijtsporen worden onderzocht
2 mei 2026 | 10:46
2026_05_01-Fietser_gewond_bij_aanrijding_met_auto_op_Boeket-2
Slachtoffer naar ziekenhuis gebracht
1 mei 2026 | 19:51

Advertentie