Skip to content

Buitenbrand aan de Kwegt in Nederweert-Eind

2 mei 2016 | 12:38

Brand KwegtMaandagmiddag is er een flinke buitenbrand geweest in natuurgebied Schoorkuilen aan de Kwegt in Nederweert-Eind. In de natuur zijn bladeren en takken gaan branden.

De brandweer had het vuur snel onder controle. Omdat in de buurt geen waterkranen liggen is ook een waterwagen opgeroepen voor extra water tijdens het nablussen. Het is niet bekend wat de oorzaak van de brand is. Een automobilist had de brand vanaf de Houtsberg opgemerkt. Hij schakelde direct de brandweer in. Door de snelle inzet van de brandweer werd erger voorkomen.

Een aantal bomen zijn door het vuur zwart geblakerd. Het nablussen heeft enige tijd in beslag genomen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_19_4-nen_Eigenheimer
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
19 april 2025 | 12:00
Webinar-Jonge-Mantelzorger-Krachtig-en-kwetsbaar-
Ook terug te kijken!
19 april 2025 | 11:00
Paaseieren-in-de-binnenstad-van-Weert
De zoektocht is begonnen!
19 april 2025 | 9:05
2025_04_19-Vier-het-voorjaar-bij-de-beste-Albert-Heijn-van-Nederland
Albert Heijn Nederweert
19 april 2025 | 8:00

Advertentie