Skip to content

Holle klot bij Domus Bona Ventura

10 februari 2016 | 21:34

Abdicatie Prins Tum Domus Bona Ventura Nederweert-12Woensdagavond was het nog holle klot in woonzorgcomplex Domus Bona Ventura in Nederweert. Daar was iedereen nog in de vastelaovendjs stemming tijdens de abdicatie van Prins Tum en Prinses Mientje van Koolen – van Kol. Er werd afscheid genomen van het derde prinsenpaar sinds het achtjarige bestaan van het woonzorgcomplex.

Holle klot bij Domus Bona Ventura

Met een lach en ook een traan werd afscheid genomen van de vastelaovendj. Na muziek en een polonaise voor diegene die konden lopen werd het paar omringd door de bewoners. Tum en Mientje vonden het maar jammer dat het afgelopen was. Met een laatste woord van dank en een cadeau van de organisatie was het einde dan echt aangebroken. De scepter, steek en veren werden ingeleverd, de mantels werden afgedaan en het kroontje werd opgeborgen. Daarna was het weer gewoon Tum en Mientje die zich gelukkig waande met de aanwezigheid van familie, vrienden en bewoners van het woonzorgcomplex.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_01_17-Reanimatie-na-ongeval-Meijelsedijk-Ospeldijk-5
Buurtbewoners schoten direct te hulp
17 januari 2025 | 9:32
Architectuurcafe-met-Geert-Jan-Kwaspen-1
Je bent van harte welkom
17 januari 2025 | 8:00
Foto | Johan Horst
LVO-scholen in Weert
16 januari 2025 | 20:00
Foto | depositphotos.com - belchonock
Met 7 Limburgse Singer-songwriters
16 januari 2025 | 18:00

Advertentie