Skip to content

Roel Nabuurs uit Ospel nieuwe hoofdtrainer D.E.S.M.

3 januari 2016 | 12:05

Roel Nabuurt OspelVanaf seizoen 2016 – 2017 is Roel Nabuurs uit Ospel de nieuwe hoofdtrainer van D.E.S.M. uit Weert dat uitkomt in de Derde klasse B. De 37-jarige oefenmeester is woonachtig in Ospel en in het dagelijks leven werkzaam als docent bij Fontys Sporthogeschool in Eindhoven.

Roel Nabuurs uit Ospel nieuwe hoofdtrainer D.E.S.M.

Als trainer was Roel in het verleden onder andere verbonden aan R.K.E.S.V.. Op dit moment is Roel werkzaam als trainer bij RJO VVV/Helmond Sport O-19 jaar. Daarnaast hoopt Roel in het voorjaar van 2015 zijn opleiding tot oefenmeester 1 (Uefa A) af te ronden.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_05-Bibliocenter-plaatst-proefstemhokjes-in-vestigingen
Laagdrempelige kennismaking met het stemmen
5 maart 2026 | 18:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
5 maart 2026 | 16:00
2026_03_05-Open_dag_Vakschool_Logistiek_Limburg_bij_Thijs_Logistiek
Op zondag 8 maart
5 maart 2026 | 15:00

Advertentie