Skip to content

24-uurs Badminton & DJ marathon van start

17 oktober 2015 | 14:37

10maratthonDe Badminton & DJ marathon in Leveroy, is vandaag omstreeks 12.00 uur gestart. Burgemeester Henk Evers opende de marathon. De opbrengst van de marathon gaat naar stichting KIKA.

24-uurs Badminton & DJ marathon Leveroy

Er is een kleine expositie van de schilderijen van de hand van Lies Gijsen. Lies maakt al jaren schilderijen waarvan de opbrengst ook naar KIKA gaat. De schilderijen kunnen tijdens het evenement gekocht worden en direct worden meegenomen. Ook cliënten Steegherhof (mensen met een beperking) hebben hun uiterste best gedaan. Ze hebben kunstige nestkasten gemaakt waarvan ook het totale bedrag naar KIKA gaat.

Gemeenschapshuis de Pestoeërskoel is ”the place to be!” Tot zondagmiddag 12.00 uur kun je een bezoek brengen aan de marathon. Iedereen is welkom.

Be there en steun KIKA op welke manier dan ook!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_08_07-Brand_in_sloot_slaat_over_op_tuinderskas_in_Ospeldijk-3
Bewoner raakt gewond
7 augustus 2026 | 16:16
2026_08_07-Kop-staartbotsing_op_N280_bij_Baexem-3
Flinke file na ongeval
7 augustus 2026 | 13:57
2026_08_05-Een_middag_vol_Franse_sfeer_bij_t_Slakkenhuys
Op zondag 6 september 2026
7 augustus 2026 | 13:00

Advertentie