Skip to content

Wereld Koffiedag – stuur je koffiefoto in!

29 september 2015 | 11:14

Koffie van Sacha van HeugtenKoffie, het zwarte goud. Op de redactie van Nederweert24 gaat er geen dag voorbij of we drinken wel een paar kopjes heerlijke pleur. De energie van de caffeine, de rijke geur van grove maling, de bittere smaak van een dampende mok ochtendritueel, dat is wat ons op de been houdt op een gemiddelde dag. En dat mag best eens extra gevierd worden.

Wereld Koffiedag

Officieel is op 1 oktober 2015 de allereerste “International Coffee Day“.  Voorheen werd op of rond 29 september dag van de koffie gevierd. In Nederland was het lange tijd 29 september (vandaag dus). In landen als Zuid-Amerika en Afrika, waar de boon zijn oorsprong vindt, wordt Wereld Koffiedag gevierd vanwege de belangrijke economische waarde van een bakje troost. Maar ook in Nederland weerhoudt niemand je ervan om eens lekker potje te leuten. Dus proost!

Heb jij een mooie foto van een bakje leut in Ni-jwieërt? Stuur deze dan naar redactie@nederweert24.nl.

Foto’s van :

  • Sacha van Heugten
  • Monique Houf
  • Richard Hilgers
  • Richard van der Steen
  • Wietske Lavrijssen

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto's | Ruud Hermans
Achtste editie van Festival Mijl op Zeven
15 mei 2026 | 21:00
2026_05_15-Kop-staartbotsing-op-N280-bij-Kelpen-Oler-1
Niemand naar het ziekenhuis
15 mei 2026 | 20:26
Foto's | Marcel Tinnemans
Ruim 3400 kilometer op de teller
15 mei 2026 | 20:00
2026_05_06-Morris-Ooms-uit-Ospel-doet-aan-powerliften
Nieuwe aflevering!
15 mei 2026 | 19:00

Advertentie