Skip to content

Twee aanhouding voor inbraak gemeentehuis Nederweert

11 september 2015 | 17:25

Inbraak gemeentehuis Nederweert 5630De politie heeft bekendgemaakt dat zij een man aangehouden heeft die betrokken zou zijn geweest bij de inbraak in het gemeentehuis van Nederweert. Daarnaast is een tweede verdachte, die al in de gevangenis zit voor een ander vergrijp, aangehouden in deze zaak.

aanhouding voor inbraak gemeentehuis

De politie heeft woensdag, na uitgebreid onderzoek, op vier adressen in Heerlen en omgeving huiszoekingen gedaan. Hierbij is de verdachte aangehouden. De man is inmiddels weer op vrije voeten, maar blijft wel verdachte. Het is nog onduidelijk wat er precies is buit gemaakt. Bij de inbraak in het gemeentehuis in Nederweert zijn mobiele devices en computers gestolen, maar hoeveel wil justitie in verband met het onderzoek niet bekendmaken. Het Openbaar Ministerie laat weten dat er geen paspoorten of rijbewijzen zijn gestolen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16
Foto | ampack - depositphotos.com
Een goed gevulde zomer
18 juni 2026 | 14:00

Advertentie