Skip to content

Oranjemarkt Budschop druk bezocht

27 april 2015 | 15:55

Oranjemarkt BudschopOndanks de slechtere weersvoorspellingen kwam vandaag geregeld het zonnetje lekker door in Nederweert en dus ook op de Oranjemarkt in Budschop.

Oranjemarkt Budschop druk bezocht

Ruim 150 aanmeldingen voor de vrijmarkt konden mede dankzij het mooie weer rekenen op flink wat belangstelling. Lekker een rondje slenteren langs de uitgestalde koopwaar en natuurlijk een hapje en een drankje.

Er waren gisteravond een record aantal van 156 verkopers die zich hadden aangemeld. De opkomst van de bezoekers was vanwege het weer niet te voorspellen. Gelukkig was het lekker zonnig en zijn er veel bezoekers op de Oranjemarkt in Budschop afgekomen”, aldus André van Otterdijk.

Advertentie

1 Reactie

  1. Heerlijk sfeertje en een goede organisatie. Weer eeen mooie bbq gescoord. Tot volgend jaar.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260619_Botsing-tussen-twee-bestelbusjes-op-Hoofstraat-in-Nederweert_7
Niemand raakte gewond
19 juni 2026 | 7:15
2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16

Advertentie