Skip to content

Plofkraak pinautomaat Weert

16 januari 2015 | 9:24

plofkraak pinautomaat weertIn de nacht van donderdag op vrijdag is de pinautomaat van de ING bank aan de Nieuwe Markt in Weert gekraakt. De automaat heeft hierbij flinke schade opgelopen. Voor zover bekend is er geen geld buit gemaakt.

Plofkraak pinautomaat Weert

Volgens getuigen zouden ten minste twee personen betrokken zijn bij de kraak. De daders zijn na de plofkraak mogelijk gevlucht op een brom- of snorfiets. Heb je rond 04.00 uur iets gezien? Neemt dan contact met de politie via 0900-8844.

De parkeergarage bij de Nieuwe Markt zal waarschijnlijk een groot deel van de ochtend afgesloten zijn. Verzocht wordt hier rekening mee te houden als je in de stad moet zijn.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_03-Int-Kinderfestival-Weert-Johan-10-2275-
De jeugd heeft de toekomst
4 mei 2026 | 9:00
2026_05_04-Automobilist_botst_tegen_boom_op_de_Venloseweg_in_Ospel-5
File door ongeval op N275
4 mei 2026 | 7:39
2026_05_01-Moulin-Blues-Dag-2-Ospel-Johan-50-5330-
Weer een geslaagde editie
3 mei 2026 | 20:53

Advertentie