Skip to content

In-Btween showt nieuwe collectie

27 augustus 2014 | 17:15

Modeshow In-BtweenHet najaar staat weer voor de deur. Een groot gedeelte van de collectie bij In-Btween is inmiddels binnen. Dit willen zij graag aan iedereen laten zien onder het genot van een kopje koffie.

donderdag 4 september

Laat je inspireren tijdens een van hun modeshows op donderdag 4 september in hun winkel aan de Burg. Vullersstraat. De eerste show begint om 10.00 uur, de tweede om 14.00 en de laatste 19.30 uur. Bij aankoop vanaf 50 euro krijg je een leuke attentie (zolang de voorraad strekt, max. 1 per klant).

In-Btween verkoopt jonge, hippe merken zoals: Street one, S.Oliver, Poools, YaYa, Sir Oliver, Please, Rinascimento, Dreamstar, Enjoy en broeken van Mac. Voor de iets oudere dames hebben ze mooie merken zoals : Anotherwomen, Roberto Sarto, Rabe, Erfo , Sommerman, Seda en Zerres.

In verband met Kermis is In-Btween op maandag 1 en dinsdag 2 september de hele dag gesloten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_17-Lezing_over_dinosaurussen_op_het_Peelpodium
Paleontoloog Maarten de Rijke vertelt over dino’s
17 september 2026 | 21:00
2026_09_17-Inbreker_aangehouden_na_speurewerk_hond_Marie
Gestolen goederen teruggevonden
17 september 2026 | 20:00
2026_03_03-Haaze-Hoof-Stock-1
Ontmoeten door groeten
17 september 2026 | 19:00
2026_09_14-De_Krottepoffers_spelen_de_komedie_Op_de_vlucht
Nieuwe klucht van Nederweerter toneelvereniging
17 september 2026 | 18:00

Advertentie