Skip to content

Nederweert heeft financiële zaken goed op orde

25 juni 2014 | 14:35

Logo gemeente NederweertDe gemeente Nederweert doet op het financieel gezien het beste van alle Midden-Limburgse gemeenten. Dit blijkt uit een verdiepingsonderzoek van de provincie. Samen met de gemeente Maasgouw zullen de tot en met 2017 licht en repressief toezicht krijgen.

Financiële zaken goed op orde

De gemeenten Echt-Susteren, Leudal, Roerdalen, Roermond en Weert behouden de komende jaren ook de meest lichte vorm van toezicht op de financiën als ze dit najaar nog wel aantonen dat tenminste de jaren 2015-2017 structureel en reëel in evenwicht zijn. De zeven genoemde gemeenten werden dit jaar beoordeeld met een verdiepingsonderzoek. Dat gebeurt eens in de vier jaar.

Advertentie

1 Reactie


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16
Foto | ampack - depositphotos.com
Een goed gevulde zomer
18 juni 2026 | 14:00

Advertentie