Skip to content

Brandweer Nederweert 7de tijdens 112 wedstrijd Stevensweert (Foto’s)

10 mei 2014 | 21:14

7brandweer wedstrijden stevensweertDe brandweer van Nederweert heeft vandaag een 7de plek behaald tijdens de provinciale 112 brandweerwedstrijd in Stevensweert. Brandweer Wessem ging er met de eerste plaats vandoor. Brandweer Roggel werd 2de en de brandweer uit Grathem werd derde.

Brandweer Nederweert 7de tijdens 112 wedstrijd

In een schuur was een brandje ontstaan.  Toevallig reed een boer met zijn tractor achteruit zijn schuur in en raakte een persoon. Deze persoon zat bekneld. De boer was zo erg geschrokken dat hij een hartstilstand kreeg. De brandweer riep snel assistentie van politie en ambulance. Wethouder Hubert Mackus kwam ook even kijken tijdens de inzet van brandweer Nederweert.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Raadszaal-gemeenthuis-Nederweert-1
Gemeenteraad Nederweert
10 maart 2026 | 18:44
Foto | Johan Horst
Gemeente Weert gaat strenger handhaven
10 maart 2026 | 18:00
2025_03_10-Jubileumconcert_Horizons_40_jaar_Genti
In de Paterskerk
10 maart 2026 | 17:00
2026_03_10-Limburgse_kievitsei_gevonden_in_Nederweert
Weidevogelseizoen in Limburg officieel begonnen
10 maart 2026 | 16:08

Advertentie