Skip to content

Kinderbakdag in Openluchtmuseum Eynderhoof

2 mei 2014 | 15:17

kinderbakdag EynderhoofOp woensdag 7 mei kunnen de kinderen weer naar hartelust bakken in Eynderhoof.

Kinderbakdag

Elk kind wordt verkleed als kleine bakker. Met bakkersmuts op en een schortje voor gaan ze aan de slag met de deegrol en maken zelf verzonnen gebakjes onder deskundige leiding van de bakkersvrouwen van Eynderhoof.

Daarna is er nog genoeg tijd over om te spelen in het speelbos of op de wasplaats. Denk wel aan de 1 euro extra bij de entree voor het bakken. Je mag zonder opgave bakken tussen 13.00 en 16.00.

Openluchtmuseum Eynderhoof bevindt zich aan het Milderspaat 1 in Nederweert-Eind. Het museum is geopend van 13.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs voor volwassenen bedraagt 5 euro per persoon. Kinderen van 3 tot 12 jaar betalen 2 euro.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260619_Botsing-tussen-twee-bestelbusjes-op-Hoofstraat-in-Nederweert_7
Niemand raakte gewond
19 juni 2026 | 7:15
2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16

Advertentie