Skip to content

Bejaarde vrouw beroofd door nep thuiszorgmedewerkster

28 maart 2014 | 8:38

Politie Gistermiddag is in Heythuysen een bejaarde vrouw in haar eigen woning beroofd van geld en sieraden door een vrouw die zich voordeed als thuiszorgmedewerkster.

Bejaarde vrouw beroofd door nep thuiszorgmedewerkster

De “nep thuiszorgmedewerkster” was een vrouw van ongeveer 1.65, gezet postuur en blond haar. Ze is ongeveer 20 jaar en heeft een lichte blanke huidskleur. Ze noemde zichzelf Karin en sprak gebrekkig Nederlands. Ze was gekleed in een wit lang hemd, donkere jas en een broek.

Tip: Laat niemand binnen die U niet vertrouwt !! Vraag om een identiteitsbewijs en bel meteen de politie via 112.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Raadzaal-gemeente-Nederweert-2022-4
Openbaar debat in gemeentehuis en via livestream
20 maart 2026 | 14:30
20250426_Oranjemarkt-Budschop-goed-bezocht_14
Gezellige dag met kraampjes en live muziek
20 maart 2026 | 14:00
250309-Smeden_en_motorendag_Eynderhoof
Eynderhoof start 1 april een nieuw seizoen
20 maart 2026 | 12:00
Foto | depositphotos.com - Wavebreakmedia
Vrijwilligerspunt Weerterland
20 maart 2026 | 11:00

Advertentie