Skip to content

Ongeval 2 personenauto’s Wiekendreef/Ringbaan-Noord

27 maart 2014 | 8:50

ongeval wiekendreefBij een ongeval op de kruising Wiekendreef en Ringbaan-Noord is vanmorgen een persoon gewond geraakt. Een auto komende uit de Wiekendreef raakte een andere auto die kwam vanaf de Ringbaan-Noord. Beide auto’s belandden in de berm.

Hulpdiensten ter plaatse

De brandweer werd ook opgeroepen omdat er een vermoeden was dat er een persoon bekneld zat in het voertuig. Dit bleek niet zo te zijn. Beide inzittenden hebben uit eigen beweging het voertuig kunnen verlaten. Eén persoon is met een ambulance naar het ziekenhuis in Weert gebracht.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_05_03-Overlijdensbericht_Mart_Stienen-2
Uitvaartbegeleiding van den Boom
3 mei 2026 | 18:06
2026_04_09-Hoe-help-je-jouw-kind-groeien-in-bewegen-en-zelfvertrouwen
Gratis webinar voor ouders
3 mei 2026 | 15:00
2026_05_03-SV_Leveroy_wint_KNVB-Beker_op_sportpark_Merefeldia-8
Vrouwen pakken opnieuw prijs
3 mei 2026 | 13:53
2026_04_30-Stadsgidsen-starten-sponsoractie-voor-boek-over-Weert
Met 300 gedetailleerde pentekeningen
3 mei 2026 | 9:00

Advertentie