Skip to content

Bestuurder scootmobiel gewond na ongeval

3 februari 2014 | 16:08

Ongeval Scootmobiel Moesdijk WeertMaandagmiddag heeft er een aanrijding plaatsgevonden tussen een scootmobiel en een personenauto op de splitsing Moesijk – Roermondseweg nabij Leenbakker in Weert.

Ongeval Scootmobiel

De bestuurder van de scootmobiel is hierbij gewond geraakt en door het ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis. De scootmobiel was zwaar beschadigd. De auto had een kleine deuk aan de voorzijde. Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren, is niet bekend. De politie doet onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Marion van der Klugt
Foto van mei | Marion van der Klugt
4 mei 2026 | 20:00
2026_04_29-Gaby-Rasters-Stadsdichter-Weert-Johan-03-3939-
Ze wist de jury te overtuigen
4 mei 2026 | 19:00
2026_05_04-Genieten-tijdens-oergezellig-Moulin-Blues-2026
Door Jan Lormans en Theo Schrijmaekers
4 mei 2026 | 18:00
Foto's | Collectie SGN
Van 1760 tot 1790
4 mei 2026 | 17:00

Advertentie