Skip to content

VC Fortutas teams naar halve finale beker

5 december 2013 | 19:54

RH1 bekerfinale 2013Het eerste herenteam van VC Fortutas heeft een goede week achter de rug. In de kwartfinale van de beker werd er woensdag in een zeer spannende wedstrijd in Panningen gewonnen met 3-2 van VC Olympia. De 5e set was met 15-11 voor VC Fortutas en daarmee plaatsen ze zich voor de halve finale. De heren verdedigen dit seizoen de bekerwinst van vorig seizoen.

Teams naar halve finale beker

Op maandag speelden de heren thuis de competitiewedstrijd tegen Limac en die werd met 3-1 gewonnen. Zo blijven de heren nog ongeslagen.

De dames recreanten van VC Fortutas hebben ook de halve finale van de beker bereikt door een walkover met 3-0 op VC Heerlen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Foto | belchonock - depositphotos
Aanbod aan vacatures
13 februari 2025 | 12:47
2025_02_13-Valentijn-actie-bij-EMCO-Meubelen
Maak eens een lampje meer aan!
13 februari 2025 | 10:00
Stadhuis-gemeentehuis-Weert-Joha-Horst-4
”DUS Weert is nogal geschrokken”
13 februari 2025 | 8:38
rixipix - depositphotos.com
Bij de ruilwinkel
13 februari 2025 | 8:00

Advertentie