Skip to content

Passing out Koninklijke Militaire School (Foto’s)

4 oktober 2013 | 18:58

2013-10-04 Passing out KMS Weert 2013 1410Vanmiddag was het feest op de van Horne kazerne tijdens de ‘Passing out’ op de Koninklijke Militaire School in Weert.

Passing out

Alle aspirant-onderofficieren (mannen en vrouwen) hebben weer een stap gezet in hun militaire loopbaan. De opleiding tot onderofficier is nu formeel afgerond waarmee ze effectief sergeant of wachtmeester zijn. Op de appelplaats werden ze in het zonnetje gezet. Na militaire muziek Fanfare ‘Bereden Wapens’ en toespraken werden de traditionele rode kokers met certificaten in ontvangst genomen.

Op het einde van de ceremonie de ‘passing out’ marcheren de nieuwbakken onderofficieren van het terrein op weg naar hun nieuwe krijgsmachtonderdelen. Over ruim een jaar zal dit in Weert wellicht tot het verleden gaan behoren.

Advertentie

1 Reactie


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_06_13-Volle-gaas-weekend-Ospel-Johan-02-6786-
Weekend vol races, muziek en spektakel
16 juni 2026 | 20:00
2026_05_18-Kindercollege-Beroepen-bij-Bibliocenter-Nederweert
Activiteiten in juli en augustus
16 juni 2026 | 19:00
Foto: Rik Stadhouders
L: Paul Tinnemans, R: Laury Tinnemans
Een eerbetoon aan creativiteit en vader
16 juni 2026 | 18:00

Advertentie