Skip to content

Dief uit Weert op heterdaad betrapt

1 oktober 2013 | 17:43

politie aanhoudingMaandagavond rond 22.30 uur heeft de politie op de Broekakkerseweg in Eindhoven een 33-jarige man uit Weert aangehouden. De man was kort daarvoor door een burger gezien op het dak van het winkelcentrum het Karregat, gelegen aan de Broekakkerseweg. De politie werd gewaarschuwd en toen deze arriveerde probeerde hij via de daken weg te komen.

Dief uit Weert

Bij het naar beneden klimmen kon hij worden aangehouden. Op het dak waren looddelen losgesneden dan wel opgestapeld. Op het dak werd naast (inbrekers)gereedschap ook een jas aangetroffen. In een van de jaszakken zat het rijbewijs van de verdachte. Hij werd overgebracht naar het politiebureau en ingesloten voor verder onderzoek.

Advertentie

1 Reactie

  1. Snap het best met Weertkermis zijn veel zaken dicht en hij wilde met zijn verbouwing niet stil vallen dus op nar eindhoven.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260619_Botsing-tussen-twee-bestelbusjes-op-Hoofstraat-in-Nederweert_7
Niemand raakte gewond
19 juni 2026 | 7:15
2026_06_18-Promotie_voor_Nederweerter_scheidsrechter_Duindam_en_Schroyen
Beloning voor sterk seizoen
18 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
18 juni 2026 | 16:00
20260618_Lichaam-uit-water-gehaald-Nederweert_7
Bij de Kanalenviersprong
18 juni 2026 | 15:16

Advertentie