Skip to content

Seksclub Roermondseweg blijft gesloten

18 juli 2013 | 10:11

De besloten club aan de Roermondseweg blijft voorlopig gesloten. Tijdens een handhavingactie is een fors aantal overtredingen geconstateerd.

Seksclub Roermondseweg

De club beschikte niet over een geldige vergunning voor een seksinrichting. Daarnaast voldeed het pand niet aan brandveiligheidsvoorschriften. Ook ontbrak een omgevingsvergunning voor bouwwerkzaamheden die momenteel plaatsvinden. Deze week heeft de gemeente de eigenaar een bouwstop opgelegd. De seksinrichting werd al op de dag van de controle voor onbepaalde tijd gesloten. Zowel de politie als de gemeente controleren de komende tijd regelmatig op illegale bouwactiviteiten en de exploitatie van de club. Op basis van de overtredingen is een bestuurlijk en juridisch handhavingtraject in gang gezet.

Advertentie

1 Reactie

  1. Jammer dan moeten we weer verder zoeken.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-10-08-Groene-Veerkracht-wandeling-in-het-Weerterbos
Ontdek de rust van de natuur
8 oktober 2026 | 20:00
Jongeren-jeugd-samen
Wat kun je verwachten?
8 oktober 2026 | 19:00
Foto | Roland Kemp
Veelzijdige expositie in de Theuniskapel
8 oktober 2026 | 18:00

Advertentie