Skip to content

Drie verdachten schietincident Grathem aangehouden

8 juni 2013 | 12:36

schietincident schietDe politie heeft donderdagmiddag in Arnhem een 32-jarige uit Duiven en een 35-jarige man uit Doetinchem aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het schietincident dat afgelopen dinsdag plaatsvond in de Clausstraat in Grathem.

Uit onderzoek blijkt dat er dinsdagavond in en bij de woning aan de Clausstraat is geschoten. In de woning is niemand aangetroffen. De politie startte een onderzoek op dat heeft geleid tot de aanhouding van de drie verdachten. De rol van de verdachten bij het schietincident wordt onderzocht. Het onderzoek wordt voortgezet en meer mededelingen worden niet gedaan. De recherche sluit meer aanhoudingen niet uit.

De man uit Duiven is vrijdag vrijgelaten maar blijft wel verdachte. Vrijdag is in de loop van de dag een derde verdachte aangehouden in Arnhem. Het betreft een 32-jarige man uit Roermond.

Getuigen waarmee de politie nog niet gesproken heeft of mensen die anderszins belangrijke informatie kunnen hebben over dit incident worden opgeroepen dit te melden via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_13_Dankbetuiging_Alda_Kessels-Bloemers1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
13 maart 2026 | 17:00
2026_03_13-Lunch_en_spelletjes_Zonnebloemers_Nederweert_beleven_samen_een_topmiddag
Gezellige bijeenkomst in Swartbroek
13 maart 2026 | 15:00
Foto | fizkes - depositphotos.com
Meer hulp thuis, minder zware zorg
13 maart 2026 | 14:30

Advertentie