Skip to content

Hoe maak je een goede vuist en stoot?

4 juni 2013 | 11:00

karateIn de week van 27 tot en met 31 mei is door de verschillende karate docenten een kennismakingsles karate gegeven.

Karate: weer eens wat anders

Leerlingen van groepen 7 en 8 van het basisonderwijs in Nederweert en omgeving en de 1e, 2e en 3e jaars van het Citaverdecollege hebben kennis kunnen maken met de sport karate. Meer dan 500 leerlingen zijn betrokken geweest. Ze hebben een specifieke karate warming-up gevolgd en daarna wat basis technieken geleerd: hoe doe je een effectieve trap, hoe maak je een goede vuist en stoot. Voelen hoe dat is door op een stootkussen te oefenen maakte het voor de meesten helemaal tot een feest.

De kids hebben een leuk uurtje “weer eens wat anders” kunnen gehad. Het inzicht in karate is weer wat verbeterd en hopelijk is een aantal gegrepen door deze of een ander gevechtssport.

Volg Budoschool Shintai op Facebook

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_21-6x11-Jaar-Rogstaekers-Aod-Preense
Stadswandeling en eigen likeurtje!
21 januari 2026 | 14:00
Foto | depositphotos.com - Sewcream
Onderschat, maar zeer ingrijpend probleem
21 januari 2026 | 13:00
Foto | Geert Snoeijer
Door Nick Klaessens uit Nederweert-Eind
21 januari 2026 | 12:00
2025_03_03-Optocht-Ospel-John-Linders-95
Doe je ook mee?
21 januari 2026 | 11:11

Advertentie