Skip to content

Raadslid Weert stapt over van VVD naar CDA

24 mei 2013 | 16:07

S.M.L. (Loppan) StruvingNa het opstappen bij de VVD fractie heeft Loppan Struving aansluiting gezocht bij de Weerter CDA fractie. Het raadslid vertrok vorige week bij de VVD vanwege onvrede over het functioneren van deze fractie.

Van VVD naar CDA

Struving: “Na mijn vertrek bij de VVD heb ik mij beraden over hoe ik mijn werk als raadslid voort kan zetten. Ik heb toenadering gezocht bij het CDA omdat ik tijdens de afgelopen jaren herhaaldelijk heb gemerkt dat mijn standpunten in lijn waren met die van het CDA. Binnen deze partij is veel meer oog voor de menselijke maat. Die miste ik bij de VVD”.

Het CDA heeft haar verzoek zorgvuldig afgewogen. “We zijn niet over één nacht ijs gegaan”. Het is voor ons belangrijk dat nieuwe fractieleden de CDA uitgangspunten onderschrijven en binnen ons team passen.” aldus fractievoorzitter Hendrik Stals.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | depositphotos.com - 3quarks
Eindelijk is het zover
4 november 2026 | 19:00
20261104_Sjra-en-Lies-Janssen-Wijen-uit-Leveroy-zijn-60-jaar-getrouwd_4
Zestig jaar gelukkig samen
4 november 2026 | 18:00
20261104_Mevrouw-Doortje-van-Hulsen-van-Hulsen-is-100-jaar_7
Een eeuw vol handelsgeest
4 november 2026 | 17:00
2026-11-04-Dennis-Huurdeman-nieuwe-gemeentesecretaris-van-gemeente-Weert
Per 1 januari 2027
4 november 2026 | 16:00

Advertentie