Skip to content

Ongeval fietser met auto Randweg West

7 mei 2013 | 18:50

Ongeval bij aftrit McDonald's Nederweert tussen fietser en personenautoDinsdagavond zijn een fietser en een auto met elkaar in botsing gekomen op het fietspad naast de Randweg West in Nederweert ter hoogte van de afrit van de McDonald’s.

Een personenauto en een fietser waren bij het ongeval betrokken welke plaatsvond bij de afrit van de parkeerplaats van de McDonald’s in Nederweert. De fietser, een oudere man, is meegenomen met de ambulance naar het ziekenhuis. De oorzaak van het ongeval is niet bekend.

Advertentie

1 Reactie

  1. Zeer gevaarlijk punt, onvoorstelbaar dat hier niet veel meer ongelukken gebeuren. Hopelijk snel herstel voor de fietser.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_21-6x11-Jaar-Rogstaekers-Aod-Preense
Stadswandeling en eigen likeurtje!
21 januari 2026 | 14:00
Foto | depositphotos.com - Sewcream
Onderschat, maar zeer ingrijpend probleem
21 januari 2026 | 13:00
Foto | Geert Snoeijer
Door Nick Klaessens uit Nederweert-Eind
21 januari 2026 | 12:00
2025_03_03-Optocht-Ospel-John-Linders-95
Doe je ook mee?
21 januari 2026 | 11:11

Advertentie