Skip to content

Marisol Vasquez gaat na vier jaar Emté verlaten

20 januari 2013 | 10:30

marisol vasquez 2[Angelique Caris] – Marisol Vasquez gaat na vier jaar Emte Nederweert verlaten en haar functie als bedrijfsleidster voor supermarkt Emte voortzetten in Son en Breugel.

De afgelopen jaren heeft Marisol een geweldige tijd beleefd in Nederweert. De gastvrijheid waarmee de inwoners van Nederweert haar hebben ontvangen en de fijne collega’s om haar heen hebben ervoor gezorgd dat zij iedereen een warm hart toedraagt. Marisol wil iedereen bedanken en vooral haar collega’s die ervoor hebben gezorgd dat we een top supermarkt hebben kunnen neerzetten.

Daarnaast wenst Marisol de nieuwe bedrijfsleider van supermarkt Emte Nederweert, Jos Zijlstra, veel succes toe.

Advertentie

1 Reactie

  1. heel veel succes meid en ik mis je nu al
    dikke kus van manja


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-06-20-Witte-Anjer-Perk-geopend-in-Weert16
Erkenning en respect voor veteranen
20 juni 2026 | 20:30
20260620_Gezellige-vaderdag-activiteit-op-De-Hummelhoeve_4
Onder een stralend zonnetje
20 juni 2026 | 16:00
2026_06_20-Politici
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
20 juni 2026 | 12:00

Advertentie