Skip to content

Grote respons voor thuiszorg-actie tijdens weekmarkt in Weert

6 januari 2013 | 14:49

Afgelopen zaterdag hebben thuiszorgmedewerkers, leden van de FNV en de SP een geslaagde actie gevoerd op de Weerter weekmarkt.

Er werden in twee uur tijd meer dan 1100 handtekeningen verzameld tegen de bezuinigingen op de thuiszorg.

In december werd een actiegroep opgericht die in de regio Weert actie voert.

Actieleider Pia Gutjens: ” Deze grote respons geeft aan dat dit onzalige plan van het kabinet onder de bevolking op grote weerstand mag rekenen. Wij gaan door met de acties.”

Op 19 januari staat de actiegroep weer op de weekmarkt. Via www.strijdvoorthuiszorg.nl is de petitie ook te tekenen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-11-01-Fietser-gevallen-Heijsterstraat-Nederweert-2
De fietser raakte gewond
1 november 2026 | 5:36
2026-10-31-Rouwadvertentie-Dora-van-Bergen-van-Doorn-1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
31 oktober 2026 | 17:00
2026_10_31-Noeets_tegooj
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
31 oktober 2026 | 12:00

Advertentie