Skip to content

Stenengooier winkelruit op heterdaad betrapt

30 december 2012 | 11:04

Op de Sint Jozefslaan is in de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks 01.30 uur een verdachte van poging inbraak op heterdaad aangehouden.

De politie kreeg een melding dat een man twee keer een steen tegen de ruit van een computerzaak had gegooid. Agenten gingen ter plaatse en zagen de man voor een derde keer terugkomen naar de winkel. Hierop werd de man aangehouden op verdenking van poging inbraak cq vernieling en overgebracht naar het politiebureau. Het betreft een 26-jarige man uit Heerlen. De politie onderzoekt de zaak.

UPDATE: Man (26) komt volgens de politie uit Heerlen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Vacatures
Bekijk de nieuwste vacatures
2 mei 2026 | 16:00
2026_05_02-Kindcentrum_De_Bengels_de_plek_waar_kinderen_stralen
Kleinschalig en vertrouwd
2 mei 2026 | 15:00
2026_05_01-color-me-bad-Dag-1-Weert-Johan-05-4430-
Creatieve aftrap van graffitiweekend
2 mei 2026 | 13:00
2026_05_02-E-Recept_um_aaf_te_valle
Elke zaterdag een nieuw knipuigske
2 mei 2026 | 12:00

Advertentie