Skip to content

Winterpaleis in Weert opent morgen

18 december 2012 | 8:19

Winterpaleis Weert, een betoverende ontdekkingstocht in het paleis van de IJskoningin en haar trouwe hofhouding. Iedereen kan met eigen ogen zien hoe de IJskoningin woont en leeft.

Het is niet zonder reden dat de IJskoningin en haar gevolg het paleis in Weert plaatsen. De paleisbewoners maken zich namelijk ernstige zorgen om de dreigende opwarming van de aarde. Hierdoor smelt het ijs op de Noordpool sneller en dreigt het paleis ten onder te gaan. De IJskoningin vraagt daarom de bezoekende kinderen te helpen in de zoektocht naar een oplossing voor het mooie paleis.

Het Winterpaleis op de Nieuwemarkt in Weert is geopend van Ma t/m Wo van 12:00 – 17:00 uur. Op Do van 12:00 – 20:00 uur en op Za en Zo van 10:00 – 17:00 uur.

Eerste kerstdag is het Paleis gesloten maar Tweede Kerstdag is het weer open. Een bezoek is bijzonder interactief en daarmee geschikt voor de hele familie.

De toegangsprijs is € 2,- voor volwassenen en € 1.- voor kinderen. Voor meer informatie kun je kijken op de site van WinterPaleisWeert.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Rouwadvertentie-Thieu-Claassen-3
Geuns Uitvaartbegeleiding
19 juni 2025 | 16:00
Gezellige-muziekmiddag-bij-de-Zonnebloem-Nederweert-3
Het was een middag vol muziek en gezelligheid
19 juni 2025 | 15:00
2025_06_19-Controle-visserij-Nederweert
Niet enkel de visserij heeft de aandacht gekregen
19 juni 2025 | 12:11
Weekblad voor Nederweert 2024
Nu online!…
19 juni 2025 | 12:00

Advertentie