Skip to content

Openbare fractievergaderingen van CDA en JAN

17 augustus 2012 | 12:19

De vakantie zit er op en ook de plaatselijke politieke partijen pakken de draad weer op. Het CDA en JAN houden als voorbereiding op de aanstaande raadsvergadering openbare fractievergaderingen. Deze vergaderingen zijn vrij toegankelijk en je mag er een woordje meepraten als je dat wil.

De vergadering van het CDA is op dinsdag 21 augustus om 19.30 uur in zaal Centraal (ingang Wups Pub) te Nederweert. Op de agenda staat oa de evaluatie Wet Geurhinder en Veehouderij en beleidsplan Politie Limburg 2013-2014

De vergadering van JAN is op vrijdag 24 augustus om 19.30 uur in café zaal de Schans in Budschop. De vergadering begint met een vragen half uurtje. Dus heb je een vraag over welk onderwerp dan ook in Nederweert zorg dan dat je op tijd aanwezig bent. Verder zullen de agendapunten van de raadsvergadering van 29 augustus aan de orde komen.

Voor meer informatie ga je naar de website van CDA en JAN

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-06-23-NIEUW-IN-VERKOOP-Burg-Van-Udenstraat-22-Nederweert2
Instapklare gezinswoning
23 juni 2026 | 14:00
2026_06_23-Geslaagde_adverteerdersavond_Pins_en_PInts4
Bijna 70 deelnemers aanwezig
23 juni 2026 | 12:00
2026-06-22-Jongeren-wijzen-de-weg-naar-een-hoopvolle-toekomst
Vijf jongeren ontvangen de Eerste Heilige Communie
23 juni 2026 | 10:00
Foto | depositphotos.com - matfron
Enthousiasme, inzet en zangplezier staan voorop
23 juni 2026 | 9:00

Advertentie