Skip to content

‘Rustpunt’ krijgt nieuwe plek

9 april 2014 | 15:28

Rustpunt Boerekamps krijgt nieuwe plekVanmorgen is er overleg geweest over de nieuwe plek van kunstwerk ‘Rustpunt‘ op het Sint Antoniusplein in Nederweert. Vanwege de aanleg van het speelveldje is het kunstwerk tijdelijk opgeslagen.

‘Rustpunt’

Kunstenaar Boerekamps en belanghebbenden hebben in onderling overleg besloten dat het beeld het best tot zijn recht komt op de hoek van de Sint Wilibrordusstraat met het Sint Antoniusplein, vlak voor drogisterij ‘De Vijzel’.

Binnenkort krijgt het kunstwerk dus weer een prominente plek in het straatbeeld van het Sint Antoniusplein in Nederweert.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_12_04-Pieten-op-bezoek-in-de-Huiskamer-Nederweert-1
Waar kwamen al deze wijsheden vandaan?
5 december 2025 | 11:01
Rouwadvertentie-Henk-Michiels-4
Van Deursen Uitvaartverzorging
5 december 2025 | 10:00
Foto | photovs - depositphotos.com
ZijActief in Kelpen-Oler en Grathem
5 december 2025 | 9:00
Foto | gemeente Nederweert
Verbinding vrijwilligers met vrijwilligerswerk
5 december 2025 | 8:00

Advertentie