Skip to content

De Maaskei voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen

3 april 2015 | 12:31

MaaskeiOp zondag 19 april vindt weer de jaarlijkse open dag plaats van “de Maaskei” in Heel. De Maaskei is een school voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen (ZMLK) tussen 4 en 20 jaar, met een SO en een VSO afdeling. Ook kinderen met een meervoudige beperking (MG) vinden hier onderdak.

De Maaskei voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen

De school is gespecialiseerd in het omgaan met leerlingen met een autisme spectrum stoornis. Op 19 april tussen 11.00 en 14.00 uur is iedereen van harte welkom om de school te bezoeken. Je kunt dan onder het genot van een kop koffie of thee, kennisnemen van het onderwijsprogramma middels informatie-stands en presentaties. De school ligt aan de Wessemerweg 3, 6097 NA in Heel.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_04_08-Kijkmiddag-bij-IKC-de-Bongerd
Kom je een kijkje nemen?
30 april 2026 | 15:00
Het gemeentehuis aan het Raadhuisplein met de Nederweerter vlaggen in top.
Het gemeentehuis, huisvuilroute en milieustraat
30 april 2026 | 14:00
2026_04_30-Meimaand_feestelijk_geopend_in_Sint_Martinuskerk_Weert
H. Mis op zondag 3 mei
30 april 2026 | 13:00
2026_04_30-Jong-en-oud-openen-samen-nieuw-kinderdagverblijf-Natureluur-bij-zorgcentrum-St-Elisabeth8
Natuur en dagelijks contact tussen generaties 
30 april 2026 | 12:00

Advertentie