Skip to content

Handgemaakte artikelen van de Zonnebloem afdeling Nederweert

25 maart 2015 | 11:51

Zonnebloem afdeling Nederweert 1De Zonnebloem afdeling Nederweert werkt voor mensen met een lichamelijke beperking en voor mensen welke eenzaam dreigen te worden. Om voor deze mensen leuke activiteiten te organiseren hebben ze echter financiële middelen nodig.

Handgemaakte artikelen

zonnebloem-extranet-logo2[1]Op vrijdag 27 maart 2015 zijn weer meerdere vrijwilligers bereid om handgemaakte artikelen binnen bij de EMTÉ aan het winkelend publiek aan te bieden. Tevens zullen er buiten weer de bekende heerlijke wafels gebakken worden. Tot vrijdag bij de EMTÉ.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | beachboyx10 - depositphotos.com
Tegen wie en waar spelen ze?
5 december 2025 | 15:00
2025-12-05-Woningbrand_Twijnderstraat_Weert2
Kleine brand aan de Twijnderstraat
5 december 2025 | 12:29
2025_12_04-Pieten-op-bezoek-in-de-Huiskamer-Nederweert-1
Waar kwamen al deze wijsheden vandaan?
5 december 2025 | 11:01
Rouwadvertentie-Henk-Michiels-4
Van Deursen Uitvaartverzorging
5 december 2025 | 10:00

Advertentie