Skip to content

Digitale flitspaal Roermondseweg

2 maart 2015 | 11:43

Flitspaal Nederweert 2664Een nieuwe digitale flitspaal aan de Roermondseweg in Weert wordt in de loop van volgende week aangezet. De paal vervangt de oude analoge paal. De flitspaal staat ter hoogte van hectometerpaal 1.7.

Digitale flitspaal Roermondseweg

De nieuwe flitspaal heeft een digitale camera aan boord zodat gemaakte beelden van snelheidsovertreders direct worden overgeseind naar een dataverwerkingseenheid. De analoge flitspaal maakte nog gebruik van een filmrol die eerst ontwikkeld moet worden en dan pas kon worden uitgelezen. De digitale flitser die geen last heeft van een volgeschoten film, werkt continu en maakt gebruik van een infraroodflitser. Deze zorgt ervoor dat de flits niet te zien is. Weggebruikers hebben dan geen hinder van flitslicht.

Advertentie

1 Reactie

  1. In de peel hangen ook van die uilen kasten.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-09-16Seizoensopening-2026-2027-van-Opus-16-Concerten
Een bijzondere ochtend vol kamermuziek
17 september 2026 | 11:00
2026_09_17-Overlijdensbericht_Wil_Broens-1
Ter nagedachtenis aan
17 september 2026 | 10:00
2026_09_17-76-jarige_man_opgelicht_aan_de_Esdoornstraat
Verdachte gezocht
17 september 2026 | 9:46
2026_09_17-Overlijdensbericht-Lies_Stals1
De Bron uitvaartverzorging en levensondersteuning
17 september 2026 | 9:30

Advertentie