Skip to content

Nag’s Head presents – Celtic Afternoon

13 november 2014 | 11:11

Nags HeadThe Nag’s Head is een 8-koppige band uit Nederweert die al meer dan 15 jaar Ierse muziek speelt. Op zondagmiddag 16 november presenteren ze een programma met Keltische songs in de St. Theuniskapel in Weert. Naast een zanger en een zangeres zult u een accordeon, banjoline, basgitaar, bodhràn, cajon, concertina, gitaar, mandoline, melodica, octaafmandoline, tin whistles, ukulele en viool kunnen horen.

Nag’s Head presents – Celtic Afternoon

Voor dit optreden selecteert The Nag’s Head zowel nummers uit het rustigere repertoire als het wat steviger werk. Een goede mix van wat muzikaal Ierland te bieden heeft. Het optreden is semi-akoestisch en duurt van 14:30 tot ca. 16:30 uur met halverwege een pauze. De entree is gratis.

Het adres van de St. Theuniskapel: Altweerterkapelstraat 6, Weert. Zie ook: www.thenagshead.nl

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-10-29-Peter-Wijen-en-Math-Muijres-over-prostaatkanker
Belangrijke boodschap voor mannen boven de 50
30 oktober 2026 | 19:00
2026_10_30-Ongeval_met_meerdere_autos_zorgt_voor_file_op_A2-3
Rijstroken inmiddels weer vrijgegeven
30 oktober 2026 | 15:59
2026-09-10Nieuwe-ontmoetingsplek-voor-Nederweert-opening-vernieuwde-binnentuin-St.-Joseph_
Foto’s van het afgelopen jaar
30 oktober 2026 | 14:00
2026_10_30-Kunstwerk_rond_suicidaliteit_in_de_LHBTIQ_gemeenschap
Door de bril van een ander kijken
30 oktober 2026 | 13:00

Advertentie