Skip to content

Dwangsom voor verdachte drugslab Ospel

30 oktober 2014 | 11:58

Drugslab Ospel opruimenDe gemeente Nederweert heeft een dwangsom opgelegd aan de eigenaar van het erf in Ospel waar in februari van dit jaar een drugslab is aangetroffen. Tijdens een milieu-inspectie is destijds ter plaatse in een voormalige varkensstal een amfetaminelaboratorium aangetroffen.

Dwangsom voor eigenaar pand Ommelpad

Na de ontmanteling van het drugslab is de man gesommeerd een verkennend bodemonderzoek uit te voeren om zo te achterhalen of de bodem verontreinigd is. Tevens ligt er een partij zand tussen de stallen van het voormalige varkensbedrijf waarvan de  herkomst en daarmee de samenstelling onbekend is. Deze zand moet ook onderzocht worden. De Ospelnaar heeft bezwaar gemaakt, maar dit is door de gemeente ongegrond verklaard.

Lees meer:

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_02_05-Heemkundevereniging-Nederweert-onderzoekt-foto-archief-Cor-Janssen
Beelden uit 1940–1980
6 februari 2026 | 12:00
2026_02_04-Kistkappe-2026-weer-met-liveband-De-Badmotse2
Vier de traditie, beleef de Vastelaovendj!
6 februari 2026 | 11:00
2026_02_05-Quin-is-Spelertje-van-de-maand-januari-bij-Jumping-Giants1
Hij kan goed verdedigen
6 februari 2026 | 10:00
Foto | Bibliocenter
Bezoek het belastingspreekuur bij Bibliocenter
6 februari 2026 | 9:00

Advertentie