Skip to content

Brand in aggregaat op Steer

6 oktober 2014 | 11:39

AggregaatMaandagmorgen is tijdens de grootschalige werkzaamheden aan de gasleiding op Steer in Nederweert een aggregaat volledig uitgebrand.

Aggregaat in brandt op Steer

Het aggregaat stond op een aanhanger en was op het moment dat de brand uitbrak in bedrijf. Door onbekende oorzaak is deze in brand gevlogen. Werknemers hebben het aggregaat met brandblussers geblust. De brandweer was snel ter plaatse en heeft een nacontrole uitgevoerd en het aggregaat verder gekoeld zodat deze niet opnieuw in brand zou vliegen. Er raakte niemand gewond.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | matimix - depositphotos
Praktische en interactieve workshop
12 december 2025 | 15:00
Foto | Landelijke Inspectiedienst Dierenwelzijn
Paarden verwaarloosd ondanks waarschuwingen
12 december 2025 | 14:00
Foto | elenathewise - depositphotos.com
Waarom is dit belangrijk?
12 december 2025 | 12:35
Foto | Johan Horst
Gerenommeerde Jeugdkoor Equal Voices
12 december 2025 | 10:00

Advertentie