Skip to content

Autobrand afrit A2

25 augustus 2014 | 11:14

autobrand A2Vanmorgen werd de brandweer opgeroepen voor een autobrand op de A2 bij afrit Kelpen-Oler. Onder het rijden merkte de bestuurder dat er wat rook onder de motorkap vandaan kwam. Hij parkeerde de auto op de vluchtstrook van de afrit en bracht zijn gezin in veiligheid. De brandweer kwam ter plaatse en heeft het brandje geblust. Het betrof een technisch mankement waarbij een klein brandje onder de motorkap was ontstaan. De auto werd door een berger afgesleept.

Afrit tijdelijk gesloten

Bij dit incident raakte niemand gewond. De inzittenden die terug kwamen van vakantie zijn wel flink geschrokken. De afrit van de A2 werd tijdelijk afgesloten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

default
Kom je een kijkje nemen?
30 januari 2026 | 19:00
2026-01-16-Rockband_Kicks8
Jongeren band uit Nederweert
30 januari 2026 | 18:30
2026_01_30-Aanmelden-voor-de-Nationale-Vrijwilligersprijzen-2026
Jaar van het Vrijwilligerswerk
30 januari 2026 | 18:00
2026_01_30-De_boerenbruiloft_van_VV_De_Spoeekejaegers
Een avond vol traditie en gezelligheid
30 januari 2026 | 17:00

Advertentie