Skip to content

Ospel Kermis opent vrijdag later vanwege extreme hitte

25 juni 2026 | 18:00

De opening van Ospel Kermis wordt vrijdag uitgesteld vanwege de verwachte extreme hitte. De organisatie heeft besloten het kermisterrein pas om 19.00 uur te openen.

Hitteprotocol

Volgens de organisatie is het besluit genomen met het oog op de veiligheid en het comfort van bezoekers, exploitanten en andere betrokkenen.

Voor zaterdag blijft de openingstijd vooralsnog ongewijzigd. De kermis opent dan om 14.00 uur, al houdt de organisatie de weersverwachtingen nauwlettend in de gaten.

Bezoekers kunnen tijdens de kermis gebruikmaken van een gratis watertappunt naast de Pusher. Ook zijn er op en rond het terrein voldoende plekken met schaduw aanwezig. De organisatie adviseert bezoekers de laatste updates via de Facebookpagina van Kermis Nederweert te volgen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026-06-22-Riverside-Lane-Duo-treedt-op-in-Amfitheater-Buitencentrum-De-Pelen
Veiligheid staat voorop
25 juni 2026 | 17:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees nu online
25 juni 2026 | 16:00
2026_06_25-RICK_introduceert_nieuwe_ambachtelijke_workshops_en_ateliers
Maak kennis met eeuwenoude ambachten
25 juni 2026 | 15:00
2026-05-25-Inzameling-oud-papier-aankomende-zaterdag-uur-ingekort
Vanwege de hitte
25 juni 2026 | 14:00

Advertentie