Skip to content

Geslaagde adverteerdersavond Pins & Pints

23 juni 2026 | 12:00

De jaarlijkse adverteerdersavond van Pins & Pints heeft maandagavond opnieuw veel deelnemers getrokken. Onder zomerse omstandigheden kwamen bijna 70 gasten bijeen voor een avond vol gezelligheid, lekker eten en een sportieve strijd op de bowlingbaan.

Pins & Pints

Onder het genot van een buffet verzorgd door De Kleine Winst en een drankje werd gestreden om de titel van beste bowler en de bijbehorende wisselbokaal.

Na bijna twee uur bowlen bleek Lex Schreven van Koopklik de sterkste van de avond. Met ruime voorsprong legde hij beslag op de eerste plaats en won daarmee een lunch voor twee personen bij De Kleine Winst.

De tweede plaats was voor Bas Quaedackers, die een fles sterke drank mee naar huis mocht nemen. Stefan Hermans van The Travel Club eindigde als derde.

De poedelprijs ging dit jaar naar Nio Dirckx van Reuzenpanda.

Pins & Pints bedankt alle adverteerders voor hun aanwezigheid en kijkt alvast uit naar de volgende editie.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_09_22-Spellenliefhebbers_welkom_bij_maandelijkse_spellenavond_in_Nederweert
Meld je snel aan
22 september 2026 | 16:00
20250207_Jumbo-Nederweert_9
Steun je school met de Vul de Kas actie
22 september 2026 | 15:00
2026_09_22-Overlijdensbericht_Wim_Vaes-1
Uitvaartbegeleiding van den Boom
22 september 2026 | 14:44
20250823_Geslaagde-jubileum-editie-van-Slagroom-en-Pudding-Festival-in-Weert_17
In intieme huiskamer setting
22 september 2026 | 14:00

Advertentie