Skip to content

Jay Stals en Milan Stultjens maken overstap van Merefeldia naar Eindse Boys

15 juni 2026 | 11:00

Foto | beachboyx10 - depositphotos.com

Jay Stals en Milan Stultjens maken de overstap van Merefeldia naar Eindse Boys.

Eindse Boys

Beide spelers handhaafden zich gisteren nog met de Nederweerter club in de 2e klasse door de finale van de nacompetitie te winnen. Stals was 10 jaar actief voor het 1e elftal van de geel zwarten en maakte destijds de overstap onder trainer Thijs Knapen.  Stultjens maakte de overstap vanuit de onder 17 van Eindse Boys naar Merefeldia.

Trainer Ivo Veltrop is in zijn nopjes met de twee aanwinsten: “Twee spelers met een toegevoegde waarde voor ons. Maar misschien nog wel belangrijker: jongens met een Eindse Boys verleden die terugkeren op het oude nest”.

Eindse Boys start de voorbereiding op het nieuwe seizoen op zondag 2 augustus.

Advertentie

1 Reactie

  1. Veel succes Jay & Milan, de Boys zullen zeker in hun nopjes zijn net deze versterking in de 4de klasse volgend seizoen. Hopelijk weer een echte derby komende seizoen.


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20260618_Ontwikkeling-nieuwbouwproject-aan-Bosserstraat_4
Een buurt waar mensen zich thuis voelen
19 juni 2026 | 11:00
2026_06_19-Super-Braderie-aanbieding-van-zijdenbloemen-bij-t-Roosje-Nederweert-5
20% korting op alle zijden bloemen
19 juni 2026 | 9:31
Foto | Randy Da-Costa / NK Tegelwippen
Grijs wordt groen
19 juni 2026 | 9:00
20260619_Botsing-tussen-twee-bestelbusjes-op-Hoofstraat-in-Nederweert_7
Niemand raakte gewond
19 juni 2026 | 7:15

Advertentie