De ouderraad van SBO Het Palet heeft de afgelopen weken een kledinginzameling gehouden voor gezinnen die extra ondersteuning kunnen gebruiken.
Ouders voor ouders
Met hulp van veel ouders werden tassen vol nette kinderkleding ingezameld. Alle kleding werd vervolgens zorgvuldig verzameld en gesorteerd.
Op maandag 18 mei werden andere ouders en leerlingen binnen de school voorzien van onder meer jassen, sportkleding, schoenen en andere kledingstukken.
Volgens de ouderraad laat de actie zien hoe groot de betrokkenheid binnen de school is. Door kleding een tweede leven te geven konden gezinnen binnen de school een steuntje in de rug krijgen.
Vanwege het enthousiasme wil SBO Het Palet voortaan twee keer per schooljaar een kledinginzameling organiseren.
De ouderraad en het team van SBO Het Palet bedanken iedereen die kleding heeft gedoneerd of heeft geholpen bij de organisatie van de actie.







Er zijn nog geen reacties geplaatst