Skip to content

Mia Geurts-van Riet is 100 jaar geworden!

29 april 2026 | 9:30


Gisteren bracht burgemeester Birgit Op de Laak een bezoek aan mevrouw Mia Geurts-van Riet uit Nederweert.

100 jaar

Het was toen precies een eeuw geleden dat mevrouw Geurts werd geboren. Samen met haar familie en bewoners vierde ze haar verjaardag in De Ontmoeting in Zorgcentrum St. Joseph.

Er werd gesproken over haar leven en er werden herinneringen opgehaald. En natuurlijk werd er ook voor haar gezongen. Het was een mooi feest. 

Advertentie

2 Reacties

  1. Mia 100 jaar! Wat mooi dat jullie dat samen hebben kunnen vieren. Wij wensen Mia van harte proficiat met deze bijzondere verjaardag en hopen dat er nog mooie jaren mogen volgen. Natuurlijk feliciteren we ook de hele familie Geurts met deze mijlpaal.

    Hartelijke groet: Ans, Petra en Dorien (van Beijes)

  2. Ik vroeg het me al een poos af, leeft mijn tante nog ? Nu weet ik het dus zeker ! Gefeliciteerd van Hans van Tante Lies en ome Sjeng !


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_04_29-Geweldige_opbrengst_bij_Goede_Doelen_Winkel_Nederweert
Maar liefst 22.000 euro
29 april 2026 | 11:00
73494
Terugblik op Koningsdag
28 april 2026 | 20:52
Het gemeentehuis aan het Raadhuisplein met de Nederweerter vlaggen in top.
Jouw ideeën tellen mee
28 april 2026 | 19:00
2026_04_28-Aftrap_Dag_van_het_Nationaal_Park_Beleef_de_vogeltrek_trekvogels_in_de_Groote_Peel
Trekvogelexcursie vanaf het buitencentrum De Pelen
28 april 2026 | 18:00

Advertentie