Skip to content

Drukbezochte boekpresentatie ‘Gevangen in emoties’

11 april 2026 | 16:00

Vrijdagavond 10 april presenteerde Loïs Lankester haar eerste boek ‘Gevangen in emoties – waar geen celdeur voor open of dicht kan’ bij Vrienden van de Peel in Ospel. De avond werd goed bezocht.

Gevangen in emoties

Bij binnenkomst ontving iedere bezoeker een lot, waarmee later op de avond een exemplaar van het boek werd verloot. Loïs opende de avond met een welkomstwoord, waarna ze een fragment uit haar boek voorlas.

Familie centraal
Tijdens de presentatie haalde Loïs haar ouders naar voren, die beiden een exemplaar van het boek ontvingen. Ook haar broer, zusje, schoonzus en vriend werden in het zonnetje gezet.

De avond stond in het teken van haar persoonlijke verhaal en de impact daarvan op haar en haar omgeving, wat indruk maakte op het publiek.

Signeersessie
Na afloop van de presentatie was er gelegenheid om het boek aan te schaffen en te laten signeren door Loïs. Veel bezoekers maakten hier gebruik van, waarmee de avond warm werd afgesloten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Adri de Groot - vogeldagboek.nl
Vogelwerkgroep Nederweert
28 juli 2026 | 19:00
2026_07_28-Zuidenwind_zet_in_op_cultuur_bij_Limburg_Festival
Theatershow Burger Koekoek
28 juli 2026 | 17:00
2026_07_28-Heksenheuveltocht_met_nieuwe_startlocatie
Op zondag 11 oktober 2026
28 juli 2026 | 15:00
2026_05_18-Kindercollege-Beroepen-bij-Bibliocenter-Nederweert
Voor beginners, gevorderden én ervaren spelers
28 juli 2026 | 12:00

Advertentie