Skip to content

Lars Raemakers doet wat nodig is voor toekomstperspectief voor agrariërs

12 maart 2026 | 15:00

Agrariërs in Nederweert hebben toekomstperspectief nodig. Lars Raemakers uit Budschop is agrarisch ondernemer in Nederweert-Eind en actief in het verenigingsleven.

CDA Nederweert

Daarnaast is hij kandidaat-raadslid voor CDA Nederweert. Vanuit die ervaring weet hij hoe belangrijk de agrarische sector in Nederweert is voor de lokale economie én het verenigingsleven. Juist nu er de komende jaren veel gaat veranderen in het buitengebied, is het belangrijk om naast boeren te staan in plaats van tegenover hen. Lars wil daarom doen wat nodig is om de agrarische sector in Nederweert toekomstbestendig te houden. 

Doe ook wat nodig is. Stem 18 maart CDA Nederweert.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

25_08_11-KVW_Bakken-12
Kindervakantiewerk van 10 tot en met 14 augustus
12 maart 2026 | 18:00
Foto | Punt Welzijn
Voor ontmoeting, informatie en ondersteuning
12 maart 2026 | 17:00
2026_03_12-Overlijdensbericht_DIana_van_Moorsel-3
Intense Uitvaartbegeleiding
12 maart 2026 | 16:30
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees nu online
12 maart 2026 | 16:00

Advertentie