Skip to content

Teamchef politie eenheid Limburg buiten functie gesteld

5 maart 2026 | 17:00

Vandaag is een teamchef van de politie eenheid Limburg buiten functie gesteld wegens een opgestart disciplinair onderzoek. Dit houdt in dat deze medewerker gedurende het onderzoek niet aan het werk zal zijn en de toegang tot politiegebouwen en -middelen is ontzegd.

Politie Limburg

Een dergelijke maatregel heeft grote impact op de medewerker en op het team. Hiertoe wordt dan ook enkel overgegaan bij voldoende aanleiding. In deze situatie gaat het over aanwijzingen dat er sprake is van opmerkingen van seksueel grensoverschrijdende en racistische aard. Daarnaast zijn er aanwijzingen van misbruik van politiesystemen waarbij werk en privé onvoldoende zijn gescheiden.

Onderzoek
Iemand is onschuldig totdat het tegendeel is aangetoond. Uit het onderzoek moet blijken of en in welke mate hier sprake van is geweest en of er een sanctie zal volgen.

Bron | Politie

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_05-Bibliocenter-plaatst-proefstemhokjes-in-vestigingen
Laagdrempelige kennismaking met het stemmen
5 maart 2026 | 18:00
Weekblad voor Nederweert 2024
Lees hier online
5 maart 2026 | 16:00
2026_03_05-Open_dag_Vakschool_Logistiek_Limburg_bij_Thijs_Logistiek
Op zondag 8 maart
5 maart 2026 | 15:00
Foto | depositphotos.com - gorgev
Samen trainen naar je eerste 3 km
5 maart 2026 | 14:00

Advertentie