Zangkoor De Peelklanken verzorgt a.s. zondag 1 februari de gezangen tijdens de hoogmis van 10.00 uur in Ospel.
Zangkoor De Peelklanken
De Peelklanken is het enige zangkoor dat in Ospel nog actief is. Enkele oud-leden van het kerkkoor Budschop maken momenteel ook deel uit van het koor. Zij treden ook geregeld buiten Ospel op bij eucharistievieringen en (kerst)vieringen.
Voorheen telde de parochie Ospel meerdere koren die eucharistievieringen opluisterden: Kinderkoor De Rikrakkers, Zanggroep Ospel, Zangvereniging St. Caecilia, De Peelklanken, het kerkkoor Ospeldijk en het kerkelijk zangkoor Ospel.
De Peelklanken staan onder leiding van mevrouw Margo Geuns. Zij leidde in het verleden ook De Rikrakkers en de Zanggroep Ospel.







Er zijn nog geen reacties geplaatst