Skip to content

De Peelklanken zingen in hoogmis

30 januari 2026 | 19:00

Zangkoor De Peelklanken verzorgt a.s. zondag 1 februari de gezangen tijdens de hoogmis van 10.00 uur in Ospel.

Zangkoor De Peelklanken

De Peelklanken is het enige zangkoor dat in Ospel nog actief is. Enkele oud-leden van het kerkkoor Budschop maken momenteel ook deel uit van het koor. Zij treden ook geregeld buiten Ospel op bij eucharistievieringen en (kerst)vieringen.

Voorheen telde de parochie Ospel meerdere koren die eucharistievieringen opluisterden: Kinderkoor De Rikrakkers, Zanggroep Ospel, Zangvereniging St. Caecilia, De Peelklanken, het kerkkoor Ospeldijk en het kerkelijk zangkoor Ospel.

De Peelklanken staan onder leiding van mevrouw Margo Geuns. Zij leidde in het verleden ook De Rikrakkers en de Zanggroep Ospel.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_16-Kalligrafieexpositie-in-de-Theuniskapel-in-Weert3
7 cursisten laten hun werk zien
17 maart 2026 | 8:00
Raadzaal-gemeente-Nederweert-2022-18
En wat gebeurt na de verkiezingen?
16 maart 2026 | 20:00
2026_03_16-Rookontwikkeling_bij_hybride_auto_aan_Schatbeurderlaan_in_Weert-2
Mogelijk nog een watercontainer op komst
16 maart 2026 | 19:52

Advertentie