De Nederweerter VVD bestaat uit betrokken dorpsgenoten die midden in de samenleving staan. Mensen die weten wat er speelt, omdat ze er zelf onderdeel van zijn. We staan langs het sportveld, draaien mee als vrijwilliger, ondernemen, werken in het onderwijs of zijn actief in het verenigingsleven en het buitengebied. Vanuit die betrokkenheid maken we werk van een sterker Nederweert.
Bestuurlijke ervaring en lokaal betrokken
Gemeenteraadslid Roeland Schelfhout vertelt: “Ons team combineert bestuurlijke ervaring met nieuwe energie. We weten hoe de gemeente werkt, maar blijven vooral nuchter en praktisch: we doen wat nodig is voor een sterker Nederweert. Altijd met oog voor onze dorpen, buurten en het buitengebied.”
Jorik Franssen is opgegroeid in Nederweert en, na vier jaar raadslid, sinds mei 2022 wethouder van de gemeente Nederweert. Bij de aankomende verkiezingen is hij lijsttrekker en kandidaat-wethouder namens De Nederweerter VVD. Hij kent de gemeente, de mensen en de opgaven. Die lokale betrokkenheid, gecombineerd met bestuurlijke ervaring en een optimistische blik vooruit, maakt hem een persoon die verbindt en resultaten boekt.
Naast kandidaten met ervaring staan er op 18 maart ook een aantal nieuwe kandidaten op het stembiljet. Deze kandidaten, komend uit Budschop, Ospel en Nederweert-Eind, weten wat er speelt in hun kern en nemen vanuit hun achtergrond en expertise waardevolle inbreng mee naar het gemeentehuis:
- Ferry Scheepers, Budschop
Ferry heeft een passie voor geschiedenis, historie en erfgoed. Als inwoner van Budschop is hij betrokken bij de ontwikkelingen die daar gaan plaatsvinden. “Nederweert en Budschop hebben een unieke ligging waar we trots op mogen zijn. Toerisme en recreatie en cultuurhistorie passen hier uitstekend bij. Daar maak ik graag werk van.” zegt Ferry. - Roel Hermans, Ospel
Roel Hermans woont in Ospel en is ondernemer gevestigd op Pannenweg 1. Hij is enthousiast over ondernemers en heeft veel kijk op financiën: “Als Nederweerter ondernemer ben ik bij veel lokale bedrijven en initiatieven betrokken. Deze kennis en ervaring zet ik graag in voor een sterker Nederweert.” - Wendy Liu, Nederweert-Eind
Wendy Liu woont met veel plezier in Nederweert-Eind en zet zich met optimisme in voor diverse maatschappelijke initiatieven: “Onderdeel uitmaken van een gemeenschap is van grote waarde. Ik zet me daar positief voor in en ben er trots op dat ik iets voor alle inwoners van Nederweert, en voor Eind in het bijzonder, kan betekenen.” - Jorine Scheepers, Roeven
Jorine woont op Roeven en is actief in het onderwijs en daarnaast betrokken bij onder andere de scouting. Ze vertelt: “Ook de jongste inwoners verdienen het om zich veilig en goed te kunnen ontwikkelen. Zowel scholen, verenigingen als sportparken vormen hiervoor een belangrijke basis. Daarin investeren hoort bij een sterker Nederweert.”
Lokale trots en ambitie
De Nederweerter VVD zet zich in voor een sterker Nederweert en vertelt de komende weken hoe ze wil bijdragen aan de toekomst van onze gemeente. Met deze kandidatenlijst van 11 betrokken inwoners zet De Nederweerter VVD koers richting de komende raadsperiode met realisme, lokale trots en ambitie.








Er zijn nog geen reacties geplaatst